Vykdoma kasmetinė apklausa apie gyvenimą VDU bendrabučiuose

Kviečiame sudalyvauti ir savo nuomonę išreikšti Studentų reikalų departamento (SRD) iniciatyva pradėtoje vykdyti universitetinio lygmens „Bendrabučiuose teikiamų apgyvendinimo paslaugų vertinimo“ apklausoje, kurios tikslas – išsiaiškinti VDU bendrabučiuose gyvenančių asmenų nuomonę apie apgyvendinimo sąlygas bei teikiamas paslaugas.

Kviečiame studentus, gyvenančius VDU bendrabučiuose Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje, aktyviai pildyti šių metų apklausą apie VDU bendrabučius, išreikšti savo nuomonę bei pasiūlymus, į kuriuos atsižvelgiant bus vykdomi apgyvendinimo paslaugų tobulinimai, tad nelikite abejingi ir skirkite ~10 min. savo laiko. Nuoroda į apklausą yra išsiųsta kiekvienam studentui į jo asmeninę, VDU žinomą, el. p. dėžutę. Apklausą kviečiame pildyti iki š. m. balandžio 30 dienos.

Apklausos nuoroda.

Atsižvelgiant į praėjusių metų apklausos rezultatus, siekiant sukurti kuo palankesnes ir patogesnes gyvenimo bei laisvalaikio sąlygas VDU bendrabučiuose gyvenantiems studentams, 2022 m. buvo įvykdyti šie pokyčiai/pagerinimai VDU bendrabučiuose:

Nr.  Bendrabutis  Esminiai pokyčiai/pagerinimai 2022 m. 
1  Nr. 1, esantis adresu Taikos pr. 119, Kaunas  Įrengti lauko dviračių stovai; įdiegta savitarnos skalbimo programa 
2  Nr. 2, esantis adresu Vytauto  pr. 71, Kaunas  Įrengti lauko dviračių stovai 
3  Nr. 4, esantis adresu Studentų g. 1, Akademija, Kauno r.  Įrengti lauko dviračių stovai; įdiegta savitarnos skalbimo programa; stalo teniso stalas 
4  Nr. 5, esantis adresu Universiteto g. 8, Akademija, Kauno r.  Įrengtas Meditacijos kambarys; įrengti lauko dviračių stovai; sutvarkyti lauko laiptai 
5  Nr. 6, esantis adresu A. Vivulskio g. 36, Vilnius   Atliktas dalinis kosmetinis kambarių remontas 
6  Nr. 7, esantis adresu Universiteto g. 6, Akademija, Kauno r. 

Įrengti lauko dviračių stovai; įdiegta savitarnos skalbimo programa; sutvarkyti lauko laiptai 

 

7  Nr. 8, esantis adresu Studentų g. 5, Akademija, Kauno r.  Suremontuotas ir pradėtas eksploatuoti I a. administracinis korpusas, pakeičiant jo paskirtį pritaikant studentų apgyvendinimui; įrengti lauko dviračių stovai; įdiegta savitarnos skalbimo programa 
8  Nr. 10, esantis adresu Studentų g. 7, Akademija, Kauno r.  Įrengti lauko dviračių stovai; įdiegta savitarnos skalbimo programa 

Apklausa apie VDU bendrabučius vykdoma kasmet, siekiant rezultatų palyginamumo ir pokyčių, susijusių su apgyvendinimo paslaugų pokyčiais įvertinimo bei naujų pasiūlymų teikimo.

Dėkojame visiems už bendradarbiavimą skiriant 10 min. apklausai užpildyti – jūsų atsakymai padės tobulinti bendrabučių veiklą ir teikiamas paslaugas!

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į Studentų reikalų departamentą el. paštu: srd@vdu.lt arba telefonu: (8 37) 327 977.