VDU bendrabutis Nr. 6

Vilniuje esantis bendrabutis anksčiau turėjo Lietuvos edukologijos universiteto svečių namai – bendrabutis statusą, o su juo ir atitinkamą aplinką bei infrastruktūrą. Dvylikos aukštų pastatas įsikūręs miesto centre, todėl per jį galima išvysti nuostabų Vilniaus miesto panoramos vaizdą.

Šalia bendrabučio nusidriekusios vienos judriausių gatvių – Savanorių pr. ir Švitrigailos g., lengvai pasiekiama traukinių ir autobusų stotis, oro uostas, vos už 20 min. (1,5 km) – Vilniaus senamiestis su joje esančiomis pagrindinėmis gatvėmis, Gedimino prospektu. Bendrabutis ribojasi su T. Ševčenkos g. 31 esančiais VDU rūmais, tad į paskaitas galima lengvai patekti pėsčiomis. Be to, šiame bendrabutyje studijų metu apsigyvena studentai, atvykę pagal studijų mainų programas arba studijuoti nuolatinai iš Europos, Azijos ir Amerikos.

12 aukštų gyvenamajame bendrabutyje yra blokinė kambarių sistema – gyvenamajame bloke yra du baldais apstatyti kambariai – vienas dvivietis, kitas – vienvietis. Studentai, gyvenantys viename bloke, naudojasi bendru vonios ir WC kambariu, vienviečiuose – atskiru. Studentai savo kambaryje gali naudotis interneto prieiga.

Galerija