VDU bendrabutis Nr. 8

Bendrabutis Nr. 8 yra įsikūręs Akademijos miestelyje, Kauno rajone, netoli VDU Žemės ūkio akademijos. Bendrabutis yra apsuptas ramios ir natūralios aplinkos, kurioje studentai gali leisti savo laisvą laiką, užsiimdami sporto, sveikatingumo ar kitomis, jiems patraukliomis veiklomis.

Nors bendrabutis įsikūręs Kauno rajone, tačiau jį nesunkiai, vos per 15-20 minučių, galima pasiekti viešuoju transportu, važiuojant iš Kauno centro, senamiesčio ar autobusų stoties. Taip pat, bendrabučio kieme yra galimybė laikyti automobilius bei dviračius.

4 aukštųjų gyvenamajame bendrabutyje yra koridorinė sistema. Pastate įrengti erdvūs dviviečiai kambariai, kurie 2019 m. – renovuoti bei apstatyti naujais baldais, kiekviename aukšte – po dvi virtuves (I a. – viena) ir atskiri bendro naudojimosi tualetai bei dušai, kuriais galima pasinaudoti ir rūsyje. Bendrabučio gyventojai savo kambaryje gali naudotis bevielio (WiFi) interneto prieiga (I a. – kabelinio ir bevielio (WiFi) interneto prieiga). Bendrabutyje veikia savitarnos skalbyklos paslauga. I a. įrengta laisvalaikio erdvė, IV a. – skaitykla.

Galerija