Darbuotojų apgyvendinimas

Vytauto Didžiojo universiteto akademinio ir neakademinio personalo darbuotojai yra apgyvendinami svečiams skirtuose universiteto bendrabučių kambariuose, jų paskirtam apgyvendinimo laikotarpiui.

Norėdamas rezervuoti kambarį ar vietą jame, darbuotojas turi atlikti šiuos veiksmus:

  • Iš anksto rezervuoti svečiams apgyvendinti skirtą laisvą kambarį ar gyvenamą vietą (nuo pirmadienio 24 val. iki ketvirtadienio 24 val., nes nuo penktadienio iki sekmadienio rezervacijos nevykdomos) naudodamiesi apgyvendinimas.vdu.lt skiltimi „Apgyvendinimas Svečių kambariuose“;
  • Sulaukti el. laiško apie pasirinktos gyvenamosios vietos ar kambario rezervacijos patvirtinimą į nurodytą el. p. dėžutę;
  • SVARBU: Po rezervacijos patvirtinimo, ją galima atšaukti ne vėliau kaip 3 (trys) darbo dienos iki atvykimo į bendrabutį dienos el. p. studentas@vdu.lt.

Apgyvendinimo procedūra:

  • Bendrabučio svečius tik jų apgyvendinimui skirtuose bendrabučių kambariuose apgyvendina ir iškeldina atsakingas Universiteto (bendrabučio) administracijos darbuotojas, kuris fiksuoja faktinę įsikėlimo arba išsikėlimo į (iš) svečių kambarį datą, išduoda (surenka) kambario raktus, bendrabučio įėjimo kortelę (jei reikalinga) bei patalynę.
  • Įsikelti į paskirtą gyvenamąją vietą asmenys privalo nuo 14 val., išsikelti – iki 12 val., tačiau atsižvelgiant į svečio prašymą ir galimybes jį tenkinti, atsakingas Universiteto (bendrabučio) administracijos darbuotojas turi teisę keisti įsikėlimo ar išsikėlimo laiką.
  • Apsigyvenimo bendrabutyje metu svečias turi pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
  • SVARBU: Jei svečiui yra rezervuotas kambarys ar gyvenamoji vieta bet kuriame Akademijoje, Kauno r. esančiame universiteto bendrabutyje, svečiui visų pirma reikia atvykti į bendrabutį Nr. 5, adresu Universiteto g. 8, Akademija, Kauno r. Daugiau apie įsikėlimo procedūrą.