VDU bendrabutis Nr. 2

Sovietmečiu veikęs „Baltijos“ viešbutis po renovacijos tapo VDU studentų gyvenimui, darbui ir poilsiui skirtu, vienu moderniausių studentų bendrabučių Lietuvoje. „Baltija“ įsikūrusi miesto centre, todėl iš jos pėsčiomis greitai ir nesunkiai pasieksite autobusų ar traukinių stotį bei daugelį VDU fakultetų.

Bendrabutyje yra 8 gyvenamieji aukštai, kuriuose yra vienviečiai ir dviviečiai kambariai, turintys po atskirą vonios kambarį, ir blokinio tipo kambariai (dviviečiai, turintys bendrą vonios kambarį), kuriuose studentai naudojasi bendru vonios kambariu. Studentai savo kambaryje gali naudotis interneto ir televizijos prieiga. Kiekviename pastato aukšte įrengta po dvi patogias virtuves. Kieme – vieta dviračiams, automobiliams.

„Baltijos“ rūsyje įrengta skalbykla ir džiovykla, pirmame aukšte – studentų laisvalaikio zona su televizoriumi ir žaidimų stalais, ketvirtame bei septintame aukštuose – rūkomieji, septintame – skaitykla – galerija su bevielio interneto zona.

Iš studentų pamėgto 9 aukšto atsiveria nuostabi Kauno miesto panorama, pritraukianti savo žavesiu, prašanti sustoti ir grožėtis ne tik bendrabučio svečių, bet ir nuolat gyvenančių studentų. Be to šiame bendrabutyje studijų metu apsigyvena virš 250 studentų, atvykusių pagal studijų mainų programas arba studijuoti nuolatinai iš Europos, Azijos ir Amerikos.

Galerija