Svarbi informacija bendrabučio Nr. 5 gyventojams apie svečių priėmimą

Siekiant užtikrinti bendrabučio gyventojų ir darbuotojų saugumą dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos ir valdymo Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučiuose, prašome bendrabučio Nr. 5 gyventojus atkreipti dėmesį, jog:

• nuo spalio 5 d. priimti svečius į bendrabutį – draudžiama. Norint susitikti su draugais ar giminaičiais, tai rekomenduojame daryti lauke;
  • taip pat atkreipiame dėmesį, kad nuo šiol bendrabučio Nr. 5 ramybės metas prailginamas – nuo 18 val. vakaro iki 8 val. ryto (ši tvarka galios iki atskiro pranešimo).

Visų kitų bendrabučių gyventojų prašome vengti priimti svečius, o jeigu jie yra priimami, tai būtina griežtai laikytis visų COVID-19 prevencijos priemonių (dėvėti veido kaukes, įeinant į bendrabutį dezinfekuoti rankas, laikytis saugių atstumų ir pan.).

Visuose kituose VDU bendrabučiuose, nuo 20 val. vakaro iki 8 val. ryto – ramybės metas, todėl svečius priimti griežtai draudžiama.

Dėkojame už bendradarbiavimą.

Kilus klausimams teiraukitės el. paštu studentas@vdu.lt arba tel.: (8 37) 751 175