Svarbi informacija į bendrabutį įsikeliantiems studentams (atnaujinta 09.16)

Siekiant užtikrinti bendrabučio gyventojų ir darbuotojų saugumą dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos ir valdymo Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučiuose, prašome studentus, kurie grįžta arba įsikelia gyventi į bendrabutį, būti supratingais bei socialiai atsakingais ir:

Į bendrabutį NESIKELTI, jei:

• karščiuoja, serga arba pasireiškė koronaviruso (COVID-19) simptomai (karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas, gerklės skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas, kvapo ar skonio pojūčių praradimas, raumenų ar galvos skausmas);
  • grįžote iš šalių, iš kurių LR Vyriausybės sprendimu, yra būtina 14 d. izoliacija, nes bendrabutis negali užtikrinti saugių izoliavimosi sąlygų. Įsikelkite į bendrabutį tik užbaigę 14 d. izoliavimosi laikotarpį, paaiškėjus aplinkybėms, kad nesergate koronavirusu (COVID-19).

SVARBU: jeigu jums buvo atliktas COVID-19 testas ir jo atsakymas  – teigiamas, tuomet prašome nedelsiant informuoti bendrabučio, kuriame gyvenate, administratorių (nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje izoliuojatės).

Įsikėlimo (grįžimo) į bendrabutį metu pas bendrabučio administratorių:

• atėję į pastatą naudokitės prie įėjimo esančia rankų dezinfekavimo priemone;
  • matuokitės kūno temperatūrą;
  • nuoširdžiai atsakykite į bendrabučio administratoriaus užduodamus klausimus. Nuolatos stebėkite koronaviruso (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą ir grižę iš jų nedelsiant informuokite bendrabučio administraciją;
  • vadovaukitės rekomendacijomis dėl koronaviruso (COVID-19) prevencijos .

PASTABA: įsikeliant į bet kurį Akademijoje, Kauno r., esantį universiteto bendrabutį reikia atvykti į bendrabutį Nr. 5, adresu Universiteto g. 8, Kauno r., Akademija. Daugiau informacijos.

Bendrabučio gyventojams rekomenduojame vengti priimti svečius dienos metu, o jeigu jie yra priimami, tai būtina griežtai laikytis visų COVID-19 prevencijos priemonių (dėvėti veido kaukes, įeinant į bendrabutį dezinfekuoti rankas, laikytis saugių atstumų ir pan.).

Nuo 20 val. vakaro iki 8 val. ryto – bendrabutyje yra ramybės metas, todėl svečius priimti griežtai draudžiama (ši tvarka galioja iki atskiro pranešimo).

Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.

Kilus klausimams teiraukitės el. paštu studentas@vdu.lt arba tel.: (8 37) 751 175