Svarbi informacija į bendrabutį įsikeliantiems pirmakursiams

Įsikeliant į bet kurį Akademijoje, Kauno r., esantį universiteto bendrabutį reikia atvykti į bendrabutį Nr. 5, adresu Universiteto g. 8, Kauno r., Akademija, kuriame bus suteikta svarbiausia informacija.

Į bendrabutį nėra būtina įsikelti per 3 darbo dienas, studento gyvenamoji vieta yra saugoma iki 08.31. Apgyvendinimo mokestis yra nustatomas nuo įsikėlimo datos, o mokėjimai pradedami atlikti tik nuo rugsėjo mėnesio. Įsikėlimo bei apgyvendinimo mokestis yra mokamas per studentų portalą.

Studentai į bendrabutį įsikelti gali darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val., įsikeliant Galimybių pasas nebūtinas.

Siekiant užtikrinti bendrabučio gyventojų ir darbuotojų saugumą dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos ir valdymo Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučiuose, prašome studentus, kurie įsikelia gyventi į bendrabutį, būti supratingais bei socialiai atsakingais ir:

Į bendrabutį NESIKELTI, jei:

• karščiuoja, serga arba pasireiškė koronaviruso (COVID-19) simptomai (karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas, gerklės skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas, kvapo ar skonio pojūčių praradimas, raumenų ar galvos skausmas);
  • grįžote iš šalių, iš kurių LR Vyriausybės sprendimu, yra būtina 14 d. izoliacija, nes bendrabutis negali užtikrinti saugių izoliavimosi sąlygų. Įsikelkite į bendrabutį tik užbaigę 14 d. izoliavimosi laikotarpį, paaiškėjus aplinkybėms, kad nesergate koronavirusu (COVID-19).

SVARBU: jeigu jums buvo atliktas COVID-19 testas ir jo atsakymas  – teigiamas, tuomet prašome nedelsiant informuoti bendrabučio, kuriame gyvenate, administratorių (nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje izoliuojatės).

Įsikėlimo į bendrabutį metu pas bendrabučio administratorių:

• atėję į pastatą naudokitės prie įėjimo esančia rankų dezinfekavimo priemone;
  • matuokitės kūno temperatūrą;
  • nuoširdžiai atsakykite į bendrabučio administratoriaus užduodamus klausimus. Nuolatos stebėkite koronaviruso (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą ir grižę iš jų nedelsiant informuokite bendrabučio administraciją;
  • vadovaukitės rekomendacijomis dėl koronaviruso (COVID-19) prevencijos .

Bendrabučio gyventojams rekomenduojame vengti priimti svečius dienos metu, o jeigu jie yra priimami, tai būtina griežtai laikytis visų COVID-19 prevencijos priemonių.

Daugiau informacijos apie bendrabučius galite rasti čia.

Kilus klausimams teiraukitės el. paštu studentas@vdu.lt arba tel.: (8 37) 751 175