Karantino metu sudaryta galimybė keisti kambarius (papildyta 05.11)

Informuojame, kad nuo š. m. gegužės 11 d. studentai, gyvenantys VDU bendrabučiuose, galės keisti bendrabučio kambarius į laisvas vietas ne tik tame pačiame bendrabutyje, kuriame gyvena (ši galimybė buvo suteikta nuo š. m. balandžio 1 d.), bet ir tarp bendrabučių. Bendrabučių laisvų vietų sąrašą galite stebėti ir vietas rezervuoti http://studentas.vdu.lt.

SVARBU: studentai, kurie nori keisti savo gyvenamąją vietą tarp bendrabučių, negalės pasinaudoti galimybe ją išsaugoti iki š. m. liepos 31 d., t. y. nei nauja, nei buvusioji gyvenamoji vieta nebus saugomos iki nurodyto termino, jei iš jų bus išsikeliama.

Primename, kad LR Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpiu nauji bendrabučio gyventojai nepriimami (rezervacijos atmetamos), bendrabučio gyventojų svečiai negali bendrabutyje svečiuotis. Gyventojams draudžiama būriuotis, organizuoti bendras veiklas ar priėmimus kambariuose, bendro naudojimo patalpose, pvz.: virtuvėse, rūkomuosiuose, skaityklose ir pan. (nesilaikantiems šio draudimo universitetas pasilieka teisę taikyti drausmines priemones).

Norėdami sužinoti daugiau kreipkitės el. p. studentas@vdu.lt arba tel.: (8 37) 751 175