2021 – 2022 m. m. apgyvendinimo sezonas: apgyvendinimo mokestis nesikeis, galutinai atsisakoma triviečių kambarių

Vytauto Didžiojo universiteto (toliau – VDU) rektoriaus patvirtino apgyvendinimo mokesčius, taikomus gyvenantiems universiteto bendrabučių studentų kambariuose, kurie kaip ir kasmet, įsigalios nuo 2021 m. liepos 1 d. ir galios iki 2022 m. birželio 30 d. , atsižvelgiant į kambarių tipus, palyginus su 2020 – 2021 m. m. taikytomis – nesikeis.

Visgi pokyčių, kuriais siekiama ne tik pagerinti individualias gyvenimo sąlygas, bet ir reaguoti į koronaviruso (COVID-19) situaciją, jo prevenciją bei valdymą VDU bendrabučiuose, nusimato. Apie juos buvo informuota dar praeitų mokslo metų pabaigoje. Dėl šių priežasčių nuspręsta mažinti studentų, gyvenančių viename kambaryje ir nuo 2020 m. liepos 1 d. galutinai atsisakyti triviečių tipo kambarių, kurie nuo praeitų mokslo metų buvo išlikę tik VDU bendrabutyje Nr. 1, esančiame adresu Taikos pr. 119, Kaunas.

Atitinkami triviečiai blokiniai kambariai bus pertvarkomi į dviviečius, o dviviečiai – į vienviečius. Keičiantis kambario tipui iš dalies keisis ir apgyvendinimo mokestis (dviviečio kambario paros kaina išliks tokia pati, t.y. 3 Eur/para vieta, tačiau šie kambariai taps buvę triviečiai, todėl – erdvesni o vienviečio blokinio kambario (buvusio dviviečio) paros kaina bus 4 Eur/para), tačiau, kaip ir minėta, mokesčio dydis atsižvelgiant į kambarių tipus, palyginus su 2020 – 2021 m. m. taikytomis – nesikeis.