Vyksta apgyvendinimo paslaugų vertinimo apklausa

2020 m. gegužės 11 d. Studentų reikalų departamento iniciatyva pirmą kartą pradėta vykdyti universitetinio lygmens „Bendrabučiuose teikiamų apgyvendinimo paslaugų vertinimo“ apklausa.  Bendrabučiuose gyvenančių studentų prašoma įvertinti VDU bendrabučiuose sudarytas apgyvendinimo sąlygas bei teikiamas paslaugas. Nuoroda į apklausą yra išsiųsta kiekvienam studentui į jo asmeninę, VDU žinomą, el. p. dėžutę.

Kviečiame studentus aktyviai dalyvauti apklausoje ir pateikti savo vertinimus, nuomones ir pasiūlymus. Jūsų atsakymai padės tobulinti bendrabučių veiklą ir teikiamas paslaugas, todėl nelikite abejingais ir skirkite ~ 10 min. laiko užpildydami klausimyną. Apklausą planuojama vykdyti kiekvienais metais siekiant rezultatų palyginamumo ir pokyčių susijusių su apgyvendinimo paslaugų pokyčiais įvertinimo bei naujų pasiūlymų teikimo. Apibendrinti duomenys bus skelbiami http://apgyvendinimas.vdu.lt platformoje.

Dėkojame visiems už aktyvumą išreiškiant nuomonę!