Vykdoma kasmetinė apklausa apie gyvenimą VDU bendrabučiuose

Kviečiame sudalyvauti ir savo nuomonę išreikšti Studentų reikalų departamento (SRD) iniciatyva pradėtoje vykdyti universitetinio lygmens „Bendrabučiuose teikiamų apgyvendinimo paslaugų vertinimo“ apklausoje, kurios tikslas – išsiaiškinti VDU bendrabučiuose gyvenančių asmenų nuomonę apie apgyvendinimo sąlygas bei teikiamas paslaugas.

Kviečiame studentus, gyvenančius VDU bendrabučiuose Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje, aktyviai pildyti šių metų apklausą apie VDU bendrabučius, išreikšti savo nuomonę bei pasiūlymus, į kuriuos atsižvelgiant bus vykdomi apgyvendinimo paslaugų tobulinimai, tad nelikite abejingi ir skirkite ~10 min. savo laiko. Nuoroda į apklausą yra išsiųsta kiekvienam studentui į jo asmeninę, VDU žinomą, el. p. dėžutę. Apklausą kviečiame pildyti iki š. m. gegužės 15 d.

Apklausos nuoroda.

Atsižvelgiant į praėjusių metų apklausos rezultatus, siekiant sukurti kuo palankesnes ir patogesnes gyvenimo bei laisvalaikio sąlygas VDU bendrabučiuose gyvenantiems studentams, 2021 m. buvo įvykdyti šie pokyčiai/pagerinimai VDU bendrabučiuose:

Nr.

Bendrabutis

Esminiai pokyčiai/pagerinimai 2021 m.

1. Nr. 1, esantis adresu Taikos pr. 119, Kaunas

Nuo 2021 m. liepos 1 d. sumažintas gyvenamųjų vietų skaičius kambariuose, skiriant daugiau dėmesio asmeninei erdvei; įrengtas Menų kambarys; atnaujinta sporto erdvė; atsirado savitarnos automatai; išasfaltuota įvaža į bendrabutį.

2. Nr. 2, esantis adresu Vytauto pr. 71, Kaunas

Įdiegta savitarnos skalbimo programa; atnaujinti kavos ir užkandžių savitarnos aparatai; pakeisti šiukšlių konteineriai; suženklintos automobilių parkavimo vietos aikštelėje.

3. Nr. 4, esantis adresu Studentų g. 1, Akademija, Kauno r.

Įrengtas laisvalaikio kambarys; padidėjo kambarių skaičius skirtas apgyvendinti studentus; įrengti lauko dviračių stovai; pakeisti šiukšlių konteineriai; suženklintos automobilių parkavimo vietos aikštelėje; naujintos dujinės viryklės bei orkaitės.

4. Nr. 5, esantis adresu Universiteto g. 8, Akademija, Kauno r.

Įdiegta savitarnos skalbimo programa; atsirado kavos ir užkandžių savitarnos aparatai; įrengtas ir WiFi tinklas, atsisakant kabelinio interneto; įrengti lauko dviračių stovai; pakeisti šiukšlių konteineriai; atnaujintos indukcinės viryklės bei orkaitės.

5. Nr. 6, esantis adresu A. Vivulskio g. 36, Vilnius

Įdiegta savitarnos skalbimo programa; atnaujinti kavos ir užkandžių savitarnos aparatai; 12 a. įrengta sporto erdvė su stalo teniso stalu.

6. Nr. 7, esantis adresu Universiteto g. 6, Akademija, Kauno r.

Įrengti lauko dviračių stovai; pakeisti šiukšlių konteineriai; atnaujintos dujinės viryklės bei orkaitės.

7. Nr. 8, esantis adresu Studentų g. 5, Akademija, Kauno r.

Pradėtas remontuoti I a. administracinis korpusas, pakeičiant jo paskirtį, pritaikant studentų apgyvendinimui; įrengti lauko dviračių stovai; irengtas  kavos ir užkandžių aparatas; pakeisti šiukšlių konteineriai;  suženklintos automobilių parkavimo vietos aikštelė; atnaujintos dujinės viryklės bei orkaitės.

8. Nr. 10, esantis adresu Studentų g. 7, Akademija, Kauno r.

Įrengti lauko dviračių stovai; pakeisti šiukšlių konteineriai; suženklintos automobilių parkavimo vietos aikštelė; atnaujintos dujinės viryklės bei orkaitės.

Apklausa apie VDU bendrabučius vykdoma kasmet, siekiant rezultatų palyginamumo ir pokyčių, susijusių su apgyvendinimo paslaugų pokyčiais įvertinimo bei naujų pasiūlymų teikimo.

Dėkojame visiems už bendradarbiavimą skiriant 10 min. apklausai užpildyti – taip Jūs padedate mums tobulėti ir augti!

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į Studentų reikalų departamentą el. paštu: srd@vdu.lt arba telefonu: (8 – 37) 751 175.