Vykdoma kasmetinė apklausa apie gyvenimą VDU bendrabučiuose

Kviečiame sudalyvauti ir savo nuomonę išreikšti Studentų reikalų departamento (SRD) iniciatyva pradėtoje vykdyti universitetinio lygmens „Bendrabučiuose teikiamų apgyvendinimo paslaugų vertinimo“ apklausoje, kurios tikslas – išsiaiškinti VDU bendrabučiuose gyvenančių asmenų nuomonę apie apgyvendinimo sąlygas bei teikiamas paslaugas.

Kviečiame studentus, gyvenančius VDU bendrabučiuose Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje, aktyviai pildyti šių metų apklausą apie VDU bendrabučius, išreikšti savo nuomonę bei pasiūlymus, į kuriuos atsižvelgiant bus vykdomi apgyvendinimo paslaugų tobulinimai, tad nelikite abejingi ir skirkite ~10 min. savo laiko. Nuoroda į apklausą yra išsiųsta kiekvienam studentui į jo asmeninę, VDU žinomą, el. p. dėžutę. Apklausą kviečiame pildyti iki š. m. gegužės 31 dienos.

Apklausos nuoroda

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į Studentų reikalų departamentą el. paštu: srd@vdu.lt arba telefonu: (8 37) 327 977.