VDU bendrabutyje „Taika“ studentų iniciatyva atidarytas Menų kambarys

Gegužės 26 d. atidarytas Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Kauno bendrabutyje „Taika“ esantis Menų kambarys. Tai – pirmas tokio tipo kambarys Lietuvos bendrabučiuose, sukurtas studentų iniciatyva. Visą kambario dizainą sugalvojo ir įgyvendino bendrabučio tarybos pirmininkė Eglė Gasparaitytė ir jos kolegės – Greta Plioraitytė ir Emilija Mažrimaitė.

Unikalus Menų kambarys įsikūręs bendrabučio dvyliktame aukšte, 1201 numeriu pažymėtame kambaryje, ir yra prieinamas visiems bendrabučio gyventojams. Studentai kviečiami užsukti į naujai įrengtą ir raminančią erdvę bei joje užsiimti veiklomis, išlaisvinančiomis jų pačių meninius sugebėjimus ar pomėgius.

„Džiaugiuosi, kad mano tarybai teko tokia išskirtinė galimybė prisidėti prie „Taikos“ bendrabučio išliekamosios vertės puoselėjimo. Kurdamos kambarį siekėme, kad jis neįpareigotų, o būtų jaukus ir įkvepiantis studentus, kurie patys jaučia aistrą menui. Norime priminti kiekvienam studentui, kad gyvenimas viename bendrabutyje nereiškia tik egzistavimo toje pačioje patalpoje su dar 300 kitų asmenų, kad tai yra stipri bendruomenė, visomis prasmėmis gyvenanti taikoje. Didžiuojuosi, kad priklausau šiai grupei ir noriu paskatinti naudoti Menų kambarį kaip savęs realizavimo bei malonių, naujų pažinčių erdvę“, – mintimis dalinosi VDU „Taikos“ bendrabučio pirmininkė E. Gasparaitytė.