VDU bendrabučio Nr. 1 „Taika“ gyventojų iniciatyvos: stalo teniso turnyras ir saviraiškos lenta

VDU bendrabutyje Nr. 1 „Taika“ įvyko stalo teniso turnyras, kuris sutraukė būrį bendrabučio gyventojų: vieni savo jėgas išbandė žaisdami, kiti – palaikė žaidžiančius. Turnyro nugalėtoju ir „Taikos“ bendrabučio stalo teniso čempionu tapo Mindaugas Dovydaitis.

Taip pat bendrabučio tarybos iniciatyva pirmame aukšte buvo įkurta saviraiškos lenta. Bendrabučio pirmininkas Otonas Mykolas Vasilius džiaugiasi, jog šio nedidelio projekto pradžia yra sėkminga. „Žmonės dalinasi geranoriškomis mintimis, balsuoja dėl ledų ar kada renkasi žaisti krepšinį, taip pat skaičiuoja dienas iki vasaros“.

Džiaugiamės studentų iniciatyvomis ir tikimės, kad ateityje jos taps gražiomis ir bendruomenę vienijančiomis tradicijomis!