Universitetas inicijavo susitarimą prie Apgyvendinimo sutarties

Siekiant vykdyti prevenciją ir užkirsti kelią COVID-19 viruso plitimui ir valdymui Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučiuose Lietuvos Respublikos vyriausybės paskelbto karantino metu ir po jo, universitetas inicijuoja susitarimą prie Apgyvendinimo sutarties su visais šiuo metu Apgyvendinimo sutartis sudariusiais bendrabučių gyventojais. Šį susitarimą ateityje turės sudaryti ir visi naujai apsigyvenantys studentai, kai tik bus sudaryta galimybė juos apgyvendinti bendrabučiuose.

Susitarimu prie sudarytos Apgyvendinimo sutarties norima susitarti laikytis LR Vyriausybės bei universiteto (bendrabučio) administracijos viešai skelbiamų rekomendacijų ir nurodymų dėl COVID-19 viruso prevencijos ir valdymo bendrabutyje, o susidarius situacijai, kuomet bent vienam bendrabučio kambario (-ių) gyventojui pasireiškė COVID-19 viruso simptomai (karščiavimas, kosulys, gerklės skausmas ar apsunkintas kvėpavimas) visiems kambario (-ių) gyventojams laikytis privalomo 14 d. izoliacijos periodo bendrabučio administracijos nurodyta tvarka ir sąlygomis.

Prašymą sudaryti susitarimą prie apgyvendinimo kiekvienas gyventojas turėjo gauti į VDU suteiktą ir VDU žinomą asmeninę el. pašto dėžutę. Susitarimą galima sudaryti nuotoliniu būdu jungiantis prie https://epasirasymas.vdu.lt/ savo turimais prisijungimo duomenimis. Prašome būti solidariais bei supratingais ir susitarimą prie Apgyvendinimo sutarties sudaryti iki š. m. balandžio 9 d. (imtinai).

Esant klausimams kreiptis:

El. paštu: studentas@vdu.lt