Svarbi informacija į bendrabutį įsikeliantiems pirmakursiams

Sveikiname įstojus į Vytauto Didžiojo universitetą ir žengus pirmuosius žingsnius link studentiško gyvenimo! Pateikiame informaciją apie bendrabučius, kuri bus aktuali, įsikeliant į naują gyvenamąją vietą.

ĮSIKĖLIMAS

Įsikeliant į bet kurį Akademijoje, Kauno r., esantį universiteto bendrabutį reikia atvykti į bendrabutį Nr. 5, adresu Universiteto g. 8, Kauno r., Akademija, kuriame bus suteikiamas kambario raktas, įleidimo į bendrabutį kortelė ir kita informacija.

Įsikeliant į bendrabučius Nr. 1 „Taika“ (Taikos pr. 119), Nr.2 „Baltija“ (Vytauto pr. 71) bei Nr. 6, esantį Vilniuje (A. Vivulskio g. 36), reikia atvykti tiesiai į bendrabutį, kuriame administratoriai suteiks visą reikiamą informaciją.

Į bendrabutį nėra būtina įsikelti per 3 darbo dienas, studento gyvenamoji vieta yra saugoma iki rugpjūčio 31 dienos. Studentai į bendrabutį įsikelti gali tik sudarę apgyvendinimo sutartį elektroniniu būdu, darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val.

MOKĖJIMAS

Apgyvendinimo mokestis yra pradedamas skaičiuoti nuo įsikėlimo datos, o visi su apgyvendinimu susiję mokesčiai (ir įsikėlimo mokestis) yra pradedami mokėti nuo rugsėjo mėnesio, per studentų portalą, todėl įsikėlimo metu jokių mokesčių mokėti nereikia.

Daugiau informacijos apie bendrabučius galite rasti čia:

COVID-19 PREVENCIJA BENDRABUTYJE

Siekiant užtikrinti bendrabučio gyventojų ir darbuotojų saugumą dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos ir valdymo Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučiuose, prašome studentus, kurie įsikelia gyventi į bendrabutį, būti supratingais bei socialiai atsakingais ir:

Į bendrabutį NESIKELTI, jei:

  • jeigu jums buvo atliktas COVID-19 testas ir jo atsakymas teigiamas;
  • karščiuoja, serga arba pasireiškė koronaviruso (COVID-19) simptomai (karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas, gerklės skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas, kvapo ar skonio pojūčių praradimas, raumenų ar galvos skausmas);
  • grįžote iš šalių, iš kurių LR Vyriausybės sprendimu, yra būtina 10 d. izoliacija, nes bendrabutis negali užtikrinti saugių izoliavimosi sąlygų. Įsikelkite į bendrabutį tik užbaigę  izoliavimosi laikotarpį, paaiškėjus aplinkybėms, kad nesergate koronavirusu (COVID-19).

Įsikėlimo į bendrabutį metu pas bendrabučio administratorių:

  • atėję į pastatą naudokitės prie įėjimo esančia rankų dezinfekavimo priemone;
  • matuokitės kūno temperatūrą;
  • nuoširdžiai atsakykite į bendrabučio administratoriaus užduodamus klausimus. Nuolatos stebėkite koronaviruso (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą ir grižę iš jų nedelsiant informuokite bendrabučio administraciją;
  • vadovaukitės rekomendacijomis dėl koronaviruso (COVID-19) prevencijos .

Bendrabučio gyventojams rekomenduojame vengti priimti svečius dienos metu, o jeigu jie yra priimami, tai būtina griežtai laikytis visų COVID-19 prevencijos priemonių.

Kilus klausimams teiraukitės el. paštu studentas@vdu.lt arba tel.: (8 37) 751 175