„Surask savo Valentiną“ VDU bendrabutyje Nr. 6

Vasario 14-ą dieną minimos Meilės dienos šurmulys neaplenkė ir VDU bendrabučio Nr. 6. Bendrabučio tarybos iniciatyva surengtas renginys subūrė bendrabučio gyventojus į „Meilės strėlių šaudymo varžybas“. Studentų poros draugiškai varžėsi dėl pirmosios, antrosios ir trečiosios vietos laimėjimo atlikdamos bendrabučio tarybas sugalvotas užduotis. Pirmą kartą bendrabutyje Nr. 6 vykstantis tokio tipo renginys sukėlė didelį dalyvių susidomėjimą, tad užduotys atliktos itin entuziastingai.

Renginio metu bendrabučio Nr. 6 gyventojai paminėjo ir ką tik, vasario 13 dieną, praūžusias Užgavėnes – viena iš studentams kliuvusių užduočių buvo blynų valgymas. Dviejų švenčių – Valentino dienos ir Užgavėnių – minėjimas atnešė daug garsaus juoko ir gerų emocijų dozę. VDU bendrabučio Nr. 6 taryba tikisi, kad ateityje šis renginys taps nauja tradicija ir vyks kasmet.