Stalo teniso turnyras VDU bendrabutyje Nr. 6: įgūdžių ir draugiškumo dvikova

VDU bendrabutyje Nr. 6 studentų bendruomenė organizavo stalo teniso turnyrą, kuris vyko trimis etapais. Jame dalyvavo tiek naujokai, tiek patyrę žaidėjai – jie susirinko pasiruošę pademonstruoti savo įgūdžius ir varžytis dėl trokštamo bendrabučio stalo teniso čempiono titulo. Turnyras pritraukė būrį gyventojų, sukurdamas draugiškos konkurencijos ir bičiulystės atmosferą. tarpusavyje ir smagiai praleido laiką.

Turnyras prasidėjo nuo atidarymo ceremonijos, kurioje bendrabučio tarybos pirmininkė Gabija Čižiūnaitė, kartu su organizatoriais dalyviams pristatė žaidimo taisykles. Turnyras buvo surengtas nokautų formatu, o iki didžiojo finalo vyko keli raundai – jame sudalyvavo 12 bendrabučio gyventojų. Pirmojoje turnyro dalyje dalyviai varžėsi tarpusavyje dėl patekimo į kitą etapą – į jį pakliuvo 8 žaidėjai, kurie toliau varžėsi dėl pirmų trijų prizinių vietų.

Bendrabučio tarybos pirmininkė Gabija Čižiūnaitė pasakoja, jog renginio atmosfera buvo nuostabi: viso turnyro metu aidėjo džiaugsmas, plojimai, kartais net nusivylimo atodūsiai ar nušvilpimai. Po jaudinančių rungtynių serijos, praėjus antrajai turnyro daliai, trečiąją vietą iškovojo Gvidas Gasiūnas, vėliau visų laukė finalinis geriausiųjų žaidėjų susitikimas dėl pirmos prizinės vietos, kuriame dalyvavo du gabūs žaidėjai – Viktorija Milušauskaitė ir Matas Darulis. Pirmąją vietą garbingai iškovojo Viktorija, antrąją –  Matas.

Gabija pastebi, jog turnyras nepritraukė visų bendrabučio gyventojų dėl artėjančios sesijos ir užimtumo, tačiau subūrė tikrus stalo teniso entuziastus ir mėgėjus, kurie praleido savo laisva laiką tikrai produktyviai.

„Stalo teniso turnyras bendrabutyje buvo ne tik įgūdžių ir turimų talentų demonstravimas, bet ir gyventojų bendruomeniškumo bei draugiškumo įrodymas. Tai suteikė galimybę gyventojams susiburti  ir suartėti tarpusavyje. Bendrabučio gyventojai džiaugėsi tokia iniciatyva ir skatino rengti daugiau panašių veiklų ir susibūrimų bendrabutyje. Į renginio etapus atėjo net ir gyventojų, kurie tiesiog norėjo stebėti renginio procesą. Vieni kitus skatino, drąsino, bendravo“, – įspūdžiais po įvykusio turnyro dalinosi G. Čižiūnaitė.

Gyventojai kartu su savimi parsinešė daug gerų emocijų ir tikisi, kad kitais metais pavyks surengti panašų renginį!