Skelbiamas konkursas VDU bendrabučio Nr. 6 tarybos pirmininko rinkimams

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), vadovaudamasis Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučių savivaldos nuostatais, skelbia konkursą VDU bendrabučio Nr. 6 tarybos pirmininko rinkimui.

Gyvenant Vilniuje, VDU bendrabutyje Nr. 6 ir norint tapti šio bendrabučio tarybos pirmininku 2021 / 2022 m. m., iki vasario 8 d. reikia užpildyti el. paraišką.

Siekiant tapti bendrabučio tarybų pirmininku, svarbu atitikti šiuos kriterijus:

• studijuoti Vytauto Didžiojo universitete
  • būti motyvuotu
  • numatyti bendrabučio tarybos veiklą metams
  • turėti patirties visuomeninėje veikloje
  • gyventi viename iš VDU bendrabučių
  • neturėti drausminių nuobaudų universitete

Rinkimų etapai:

I etapas – kandidatas turi pateikti el. paraišką dalyvauti konkurse Bendrabučio tarybos pirmininko pozicijai užimti iki 2022 m. vasario 8 d. 12 val. Atrinkti kandidatai apie kvietimą dalyvauti bendrabučio tarybos pirmininko rinkimuose bus informuoti vasario 8 d. iki darbo dienos pabaigos (17 val.).

II etapas – Studentų atstovybės bei Studentų reikalų departamento atrinkti kandidatai kviečiami dalyvauti nuotoliniame atrankos komisijos posėdyje vasario 9 d. 13:00 val. per MS TEAMS platformą (nuotolinio posėdžio nuoroda bus atsiųsta atrinktiems kandidatams).

III etapas – jei prireiks, dalyvauti Studentų atstovybės organizuojamuose Bendrabučio tarybos pirmininko rinkimuose, kurie vyks bendrabučio gyventojų visuotiniame susirinkime.

Asmuo, norintis tapti kandidatu į bendrabučio tarybos pirmininko poziciją, pildydamas el. paraišką turi pateikti:

• asmeninius duomenis
  • motyvacinį laišką
  • aprašomuoju būdu pristatyti planuojamą metinę Bendrabučio tarybos veiklą
  • pateikti gyvenimo aprašymą (CV)

Bendrabučio taryba ir jos pirmininkas

Primename, jog bendrabučio tarybos pirmininkas suformuoja Bendrabučio tarybą ir jai vadovauja.

Išrinktasis bendrabučio tarybos pirmininkas bus atleistas nuo apgyvendinimo mokesčio mokėjimo 2021 / 2022 m. m. (nuo 2022 m. vasario 1 d. iki 2022 m. birželio 30 d.).

Bendrabučio tarybos narių tikslas – padėti pirmininkui įgyvendinti šiuos Bendrabučio tarybos veiklos tikslus:

• atstovauti gyventojų interesams universiteto (bendrabučio) administracijoje
  • atstovauti universiteto (bendrabučio) administracijos reikalavimams gyventojų tarpe
  • puoselėti gyventojų bendruomenės integralumą
  • vykdyti socialinę ir kultūrinę veiklą
  • tarpininkauti problemų, kylančių tarp gyventojų (ar tarp gyventojų ir administracijos), sprendime

Bendrabučio tarybos pirmininką kasmet, mokslo metų pradžioje, renka visuotinis gyventojų susirinkimas, po universiteto Studentų reikalų departamento ir Studentų atstovybės vykdytos atrankos procedūros.

Daugiau informacijos apie bendrabučio savivaldą