Prasidėjo registracija apgyvendinimui vasaros metu (2021.07.01 – 08.16)

Studentai, kurie gyvena Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučiuose Kaune, Akademijoje (Kauno raj.) ar Vilniuje ir yra sudarę terminuotą apgyvendinimo sutartį galiojančią iki 2021 m. birželio 30 d. arba jiems 2020-2021 m. m. pavasario semestre baigiasi studijos (baigiančiųjų studijas atveju, jų pasirašyta apgyvendinimo sutartis galioja iki 2021 m. birželio 30 d.), bet nori toliau gyventi VDU bendrabutyje vasaros metu, t. y. laikotarpyje nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 16 d. turi registruotis dėl tokios apgyvendinimo galimybės iki š. m. birželio 30 d. užpildydami šią el. apklausą.

Apklausos pildyti nereikia:

• VDU studentams, kurie turi sudarę apgyvendinimo sutartį iki studijų pabaigos ir jų studijos nesibaigia 2021 m.
  • VDU bendrabučio Nr.1 (Taikos pr.119, Kaunas, toliau – „TAIKA“) gyventojams, nes galimybės gyventi vasara šiame bendrabutyje
  • TAIKOS“ studentai, kuriems nuo 2021 m. birželio 30 d. yra nutraukiama apgyvendinimo sutartis ir jie nori gyventi vasarą, turi pasirinkti kitą bendrabutį iš VDU siūlomų sąrašo (išskyrus Nr. 2 esantį adresu Vytauto pr. Kaunas ir Nr. 5 esantį adresu Universiteto g. 8, Akademija, Kauno r. – pasirinkus šiuos bendrabučius prašymai bus atmetami) vėliausiai iki š. m. liepos 11 d. rezervuoti jame gyvenamąją vietą iš laisvų vietų sąrašo per http://studentas.vdu.lt portalą.

Tie studentai, kurie šiuo metu negyvena VDU bendrabutyje, bet nori jame gyventi vasaros laikotarpiu (2021.07.01 – 08.16), turi kreiptis dėl apgyvendinimo galimybės rašydami el. laišką el. p. studentas@vdu.lt iki š. m. birželio 30 d. bei gauti patvirtinimą gyventi bendrabutyje.

Asmenys, kurie nori gyventi 1 m. po studijų baigimo, taip pat kitų (ne VDU) aukštųjų mokyklų studentai gyvenantys VDU bendrabutyje visų pirma turi pratęsti apgyvendinimo sutartį vasaros laikotarpiui (2021.07.01 – 08.16) ir nuo š. m. rugpjūčio 1 d. iki 8 d. kreiptis el. p. studentas@vdu.lt dėl galimybės pratęsti sutartį iki 2022 m. birželio 30 d. IŠIMTIS taikoma tik VDU bendrabutyje Nr. 6, A. Vivulskio g. 36, Vilnius, gyvenantiems asmenims, kurie gali pratęsti apgyvendinimą vasaros laikotarpiui arba 1 m. po studijų baigimo (daugiau informacijos apie sutarties pratęsimą 1 m. galima rasti čia).

Apklausa norintiems gyventi vasaros laikotarpyje (2021.07.01 – 08.16) VDU bendrabutyje

Iškilus klausimams kreipkitės į Studentų Centrą (Studentų reikalų departamentas), el. paštu studentas@vdu.lt arba tel. nr.: (8 37) 751 175