Pirmo kurso bakalauro ir vientisųjų studijų studentų apgyvendinimas

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia pirmo kurso studentus apsigyventi bendrabučiuose, esančiuose Kaune, Akademijoje (Kauno r.) arba Vilniuje.

Daugiau informacijos apie apgyvendinimo sąlygas VDU bendrabučiuose galima sužinoti adresu: http://apgyvendinimas.vdu.lt

Gyvenamosios vietos suteikimo tvarka pirmo kurso VDU studentams

Studentai, norėdami apsigyventi viename iš universiteto siūlomų bendrabučių, per sutarčių sudarymo laikotarpį, turi atlikti šiuos veiksmus eilės tvarka:

 • sudaryti Studijų sutartį
 • rezervuotis gyvenamąją vietą bendrabutyje pasirinkus ją iš siūlomų laisvų vietų sąrašo adresu http://apgyvendinimas.vdu.lt (jungiantis nuoroda „Kiti asmenys“ → “Apgyvendinimas Studentų kambariuose“)
 • į nurodytą asmeninę el. pašto dėžutę gauti patvirtinimą apie pasirinktos gyvenamosios vietos rezervaciją (skyrimą)
 • sulaukti antro el. laiško į asmeninę el. pašto dėžutę apie galimybę sudaryti Apgyvendinimo sutartį el. būdu ir sudaryti ją bei per nurodytą terminą įsikelti į paskirtą gyvenamąją vietą bendrabutyje

SVARBU: tiek įsikėlimo į bendrabutį, tiek kambario keitimo atveju mokamas vienkartinis 10 Eur Įsikėlimo mokestis. Pasirinktą gyvenamąją vietą studentai galės keisti į kitą tik įsikėlę į bendrabutį: susitarus tarpusavyje ir apie tai informavus bendrabučio administraciją, jei kambarys keičiamas tame pat bendrabutyje arba į Studentų centrą (Studentų reikalų departamentą), jei kambarys keičiamas tarp bendrabučių, arba pasirinkus naują gyvenamąją vietą iš VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašo, kuris visus akademinius metus nuolat skelbiamas ir atnaujinamas adresu: http://apgyvendinimas.vdu.lt.

Kitų aukštųjų mokyklų (ne VDU) pirmo kurso studentams gyvenamosios vietos suteikimo tvarka

Kitų aukštųjų mokyklų pirmo kurso studentai norėdami apsigyventi viename iš Vytauto Didžiojo universiteto siūlomų bendrabučių Kaune, Akademijoje (Kauno r.) arba Vilniuje nuo š. m. rugsėjo 8 d. (įskaitytinai) turi atlikti šiuos veiksmus:

 • sudaryti Studijų sutartį su aukštąja mokykla
 • http://apgyvendinimas.vdu.lt pasirinkę skiltį „Kiti asmenys“  susikurti asmeninę paskyrą
 • nuo š. m. rugsėjo 8 d. jungtis prie sistemos http://apgyvendinimas.vdu.lt „Kiti asmenys“ → “Apgyvendinimas Studentų kambariuose“ skilties su susikurtos paskyros duomenimis ir rezervuotis gyvenamąją vietą iš laisvų vietų sąrašo, pateikiant su aukštąją mokykla sudarytą studijų sutartį arba aukštosios mokyklos išduotą pažymą apie studento statusą (el. jos versiją), kaip pagrindą sudaryti apgyvendinimo sutartį
 • į nurodytą asmeninę el. pašto dėžutę gauti patvirtinimą apie pasirinktos gyvenamosios vietos rezervaciją (skyrimą)
 • sulaukti dar vieno el. laiško į asmeninę el. pašto dėžutę apie galimybę sudaryti Apgyvendinimo sutartį el. būdu ir sudaryti ją per nurodytą terminą bei įsikelti į paskirtą gyvenamąją vietą bendrabutyje.

Studentų centras (Studentų reikalų departamentas)

 • Adresas: S. Daukanto g. 27-206, Kaunas
 • Telefonas: +370 37 75 11 75
 • El. paštas: studentas@vdu.lt