Naujienos VDU bendrabutyje Nr. 1

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendrabutis Nr. 1 „Taika“, esantis adresu Taikos pr. 119, Kaunas, tarybos ir jos pirmininko Otono Mykolo Vasiliaus iniciatyva džiugina gyventojus nedidelėmis, bet gyvenimą bendrabutyje smaginančiomis ir palengvinančiomis naujienomis.

Trūksta idėjų, ką nuveikti lietingą dieną ar kaip smagiai praleisti laisvesnį vakarą? Bendrabučio laisvalaikio kambaryje rasite klasikinius stalo žaidimus „Alias“ ir „Monopolis“, kurie leis laisvą laiką tarp paskaitų ar po atsiskaitymų linksmai praleisti kartu su kitais bendrabučio gyventojais. Beje, nepamirškite išreikšti savo kūrybinį talentą ar brūkštelti meilės laiškelį kitam bendrabučio gyventojui jau seniau pakabintoje lentoje – papildytos kreidelių atsargos!

„Taikos“ skalbykloje rasite net dvi naujas džiovykles, kurios pagreitins išsiskalbtų rūbų džiovinimą, taigi ir eiles pasinaudoti paslaugomis.

Sportiškieji VDU bendrabučio Nr. 1 gyventojai Sporto kambaryje ras naują treniruoklį ir sportinę įrangą, tad rūpintis savo sveikata ir gera savijauta bus kur kas lengviau!