Kviečiame pildyti apklausą apie gyvenimą VDU bendrabučiuose

Praėjusiais metais Studentų reikalų departamento (SRD) iniciatyva pirmą kartą buvo pradėta vykdyti universitetinio lygmens „Bendrabučiuose teikiamų apgyvendinimo paslaugų vertinimo“ apklausa, kurios tikslas – išsiaiškinti VDU bendrabučiuose gyvenančių asmenų nuomonę apie apgyvendinimo sąlygas bei teikiamas paslaugas.

Kviečiame studentus, gyvenančius VDU bendrabučiuose Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje, aktyviai pildyti šių metų apklausą apie VDU bendrabučius, išreikšti savo nuomonę bei pasiūlymus, į kuriuos atsižvelgiant bus vykdomi apgyvendinimo paslaugų tobulinimai, tad nelikite abejingi ir skirkite ~10 min. savo laiko. Nuoroda į apklausą yra išsiųsta kiekvienam studentui į jo asmeninę, VDU žinomą, el. p. dėžutę. Apklausą kviečiame pildyti iki š. m. gegužės 26 d.

Atsižvelgiant į praėjusių metų apklausos rezultatus, siekiant sukurti kuo palankesnes ir patogesnes gyvenimo sąlygas VDU bendrabučiuose gyvenantiems studentams, buvo įvykdyti tam tikri pokyčiai bendrabučiuose bei nusimatyti tam tikri tikslai 2021 metams:

Nr. Bendrabutis Esminiai pokyčiai 2020 m. Planuojamos veiklos 2021 m.
1 Nr. 1, esantis adresu Taikos pr. 119, Kaunas

Pakeista kambarių numeracija, ją standartizuojant; sumažintas skaityklų skaičius vietoj jų įrengiant antrą sporto kambarį su kardio treniruokliais, atnaujintas stalo teniso stalas; pakeista įėjimo sistema iš ROGER į SALTO; atsisakyta virtuvių rakinimo naktį; sutvarkyti liftai; sudaryti kambarių tvarkymosi grafikai; virtuvių kriauklėse įdėti sieteliai.

Menų kambario įrengimas dvyliktame aukšte

2 Nr. 2, esantis adresu Vytauto  pr. 71, Kaunas

Pakeisti kambarių tipai, nuo 2020 m. rudens vienviečiai, dviviečiai kambariai arba vienviečiai / dviviečiai blokiniai kambariai. Atsisakyta virtuvių rakinimo naktį; sudaryti kambarių tvarkymosi grafikai; virtuvių kriauklėse įdėti sieteliai; sutaisytas stalo teniso stalas.

Neveikiantys šaldytuvai pakeisti naujais (jie atsirado ir svečių kambariuose).

Planuojama įrengti rūšiavimo konteinerius

3 Nr. 4, esantis adresu Studentų g. 1, Akademija, Kauno r.

Įrengta valgomoji zona virtuvėse: atsirado stalai su kėdėmis virtuvėse, virtuvių kriauklėse įdėti sieteliai, įrengtas lauko domofonas.

Pabaigti remontuoti kambariai, kurie nurodyti, kaip „renovuoti“, taip pat atliktas kosmetinis remontas tuose kambariuose, kurių nebuvo galima eksploatuoti dėl jų būklės.

Laisvalaikio kambario I a. atsiradimas.

Automobilių parkingo vietų suženklinimas.

4 Nr. 5, esantis adresu Universiteto g. 8, Akademija, Kauno r.

Įrengtos kameros ir įvestas WiFi visame bendrabutyje; įrengta atskira patalpa skirta muzikuoti; priešgaisrinių laiptinių foje įveiklintos paverčiant jas studentų naudojamomis zonomis (laisvalaikio, skaityklos, sporto, susirinkimų) izoliuojant holą durimis; naujai įrengtos dvi virtuvės (sudėtos indukcinės kaitlentės, naujos orkaitės, stalviršiai, kriauklėse įdėti sieteliai); svečių kambariuose įrengtos kaitlentės; bendrabutyje atsirado kavos ir užkandžių aparatai.

Atliekamas dalies virtuvių remontas.

Įrengiama dviračių parkingo vieta lauke.

I a. naujai remontuojami kambariai, kuriuose studentai galės apsigyventi dviviečiuose ir vienviečiuose kambariuose, kartu įrengiant virtuvėlę.

Planuojama įrengti rūšiavimo konteinerius.

Savitarnos skalbyklų apmokėjimo bei stebėjimo per mobiliąją programėlę paslauga.

5 Nr. 6, esantis adresu A. Vivulskio g. 36, Vilnius

Praplėstos WiFi zonos, jas įdiegiant 11, 4 ir 1 a.; kameros įrengtos 11, 4 ir 1  a.; įdiegta SALTO praėjimo sistema, įrengti 2 blokiniai kambariai I a. skirti neįgaleisiems; sutvarkytas I a.: perkelta skalbyklė, įrengta virtuvė, kambariai skirti svečiams; įrengtos ir sutvarkytos virtuvės kiekviename bendrabučio aukšte.

Numatomas 3 a. kapitalinis remontas.

Numatomos įrengti kameros ir įvestas WiFi visame bendrabutyje.

Dvyliktame aukšte planuojama įrengti skaityklą, laisvalaikio ir sporto erdves.

6 Nr. 7, esantis adresu Universiteto g. 6, Akademija, Kauno r.

Įrengta skaitykla su WiFi III a.; sporto zona I a. su stalo tenisu; įrengtas domofonas; virtuvių kriauklėse įdėti sieteliai.

Įrengiama dviračių parkingo vieta lauke.

Planuojama sutvarkyti lauko laiptus.

7 Nr. 8, esantis adresu Studentų g. 5, Akademija, Kauno r.

Prie įėjimo į pastatą įrengtas domofonas; sutvarkytos parkingo užkardos; virtuvių kriauklėse įdėti sieteliai.

Svečių kambarių praplėtimas, įsisavinant buvusias administracijos patalpas.

Koridorių perdažymas.

Automobilių parkingo vietų suženklinimas.

8 Nr. 10, esantis adresu Studentų g. 7, Akademija, Kauno r.

Pakeistas bendros paskirties kambarys, esantis bendrabučio I a., iš ten iškeliant šachmatų užsiėmimus ir jame pastatant stalo teniso stalą; įrengtas domofonas; virtuvių kriauklėse įdėti sieteliai.

Automobilių parkingo vietų suženklinimas.

Taip pat 2020 m. buvo atnaujinta svečių kambarių rezervavimo sistema ir jos portalas, o 2021 m. planuojama keisti studentų kambarių rezervavimo portalą ir rezervacijos sistemą, kad ji taptų patogesnė vartotojui.

Apklausa apie VDU bendrabučius bus vykdoma kasmet, siekiant rezultatų palyginamumo ir pokyčių, susijusių su apgyvendinimo paslaugų pokyčiais įvertinimo bei naujų pasiūlymų teikimo.

Dėkojame visiems už bendradarbiavimą!

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į Studentų reikalų departamentą el. paštu: studentas@vdu.lt arba telefonu: (8 – 37) 751 175.