Kitų (ne VDU) aukštųjų mokyklų studentų apgyvendinimas (informacija atnaujinta 03.08)

Informuojame, kad pradedamas kitų (ne VDU) aukštųjų mokyklų studentų apgyvendinimas  bendrabučiuose, šiomis sąlygomis:

• studentai turi pastarąsias 14 d. būti gyvenę Lietuvoje ir neturėję sąlyčio su COVID-19 sergančiais asmenimis (saviizoliacija bendrabutyje negalima);
  • rezervuotis vietą bendrabutyje studentai gali pagal laisvų vietų sąrašą, pateikiant jame prašomus dokumentus (pažymą, įrodančią, jog asmuo studijuoja kitoje aukštojoje mokykloje). Užsienio studentai, užsirezervavę gyvenamąją vietą, turi papildomai pateikti dokumentą, įrodantį kad pastarąsias 14 d. gyvena Lietuvoje, lietuviams papildomo dokumento turėti nereikia;
  • gavę patvirtinimą apie rezervuotą vietą, studentai per 3 d. d. turi pasirašyti apgyvendinimo sutartį ir įsikelti į bendrabutį. Studentai yra apgyvendinami tik darbo dienomis nuo 9 val. iki 15 val.

Universitetas pasilieka teisę, net ir patvirtinus rezervaciją, pasirašius Apgyvendinimo sutartį bei atlikus nurodytus veiksmus, studentų neapgyvendinti, jeigu jų sveikatos būklė nėra tinkama (studentas turi COVID-19 ligos simptomų) ar dėl kitų priežasčių neatitinka nurodytų reikalavimų.

Apgyvendinimo sąlygos gali būti pakeistos gavus Nacionalinės visuomenės sveikatos centro (NVSC) rekomendacijas arba universiteto sprendimu atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją. Atnaujintos sąlygos skelbiamos apgyvendinimas.vdu.lt portale, naujienų skiltyje (sąlygos įsigalioja nuo paskelbimo datos).

Kilus klausimams kreiptis į Studentų centrą (Studentų reikalų departamentas):

• Adresas: S. Daukanto g. 27-206, Kaunas
  • Telefonas: +370 37 75 175