Informacija dėl galimybės atidėti mokesčių mokėjimą karantino metu

Informuojame, kad studentai, gyvenantys Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučiuose Kaune, Kauno raj. ar Vilniuje, ir dėl susidariusios sudėtingos finansinės situacijos negalintys sumokėti paskirtų apgyvendinimo mokesčių Apgyvendinimo sutartyje numatytu laiku, gali kreiptis į universitetą dėl mokėjimo terminų atidėjimo iki karantino pabaigos Lietuvoje.

Gyventojai gali kreiptis dėl individualiai derinamo vėlesnio mokėjimų grafiko arba dėl mokėjimo dalimis (kas mėnesį mokant mažesnę nei numatytas mokestis sumą, su galimybe, pagal susitarimą, skirtumą padengti vėlesniais mėnesiais).

Studentai, norintys pateikti prašymą apgyvendinimo mokesčių atidėjimui, turi asmeniškai kreiptis į VDU Studentų centrą el. paštu: studentas@vdu.lt

Kilus klausimams prašome kreiptis į Studentų centrą:

El. paštas: studentas@vdu.lt

Tel. nr.: (8 37) 751 175