Ieškomi bendrabučių tarybų pirmininkai VDU bendrabučiuose Nr. 6, 8 ir 10

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), vadovaudamasis Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučių savivaldos nuostatais, vykdo konkursą bendrabučių tarybų pirmininkų rinkimui.

Bendrabučių tarybų pirmininkai vis dar ieškomi VDU bendrabučiuose Nr. 6, 8 ir 10, tad kviečiame kandidatuoti šio bendrabučio gyventojus ir tapti savo bendrabučio pirmininku, jeigu tu:

• studijuoji VDU;
  • esi motyvuotas (-a);
  • planuoji savo ir kitų laiką;
  • turi patirties vykdant visuomeninę veiklą;
  • gyveni viename iš nurodytų VDU bendrabučių;
  • neturi drausminių nuobaudų universitete.

Būdamas bendrabučio tarybos pirmininku, turėsi orientuotis į:

• socialinės ir kultūrinės veiklos vykdymą;
  • gyventojų bendruomenės integralumo puoselėjimą;
  • gyventojų interesų universiteto (bendrabučio) administracijoje atstovavimą;
  • universiteto (bendrabučio) administracijos reikalavimų gyventojų tarpe atstovavimą;
  • tarpininkavimą, iškilus problemoms tarp gyventojų (ar tarp gyventojų ir administracijos), ieškant sprendimo.

Tapęs bendrabučio pirmininku, už vykdomas pareigas, būsi atleistas nuo lapkričio mėn. ir vėlesnio bendrabučio apgyvendinimo mokesčio mokėjimo 2020 / 2021 m. m.

Norinčius tapti bendrabučių Nr. 6, 8 ir 10 pirmininkais kviečiame pateikti el. paraišką iki 2020 m. spalio 25 d.

Daugiau informacijos apie bendrabučio tarybą