Gyvenamųjų vietų rezervacija Vilniaus bendrabutyje

Vytauto Didžiojo universiteto ir kitų (ne VDU) aukštųjų mokyklų studentai (išskyrus I k. bakalauro studijų studentus), kurie nori apsigyventi Vilniuje, adresu A. Vivulskio g. 36 esančiame bendrabutyje, gali rezervuoti kambarius jau nuo š. m. rugpjūčio 1 d.

Studentai kambarius gali rezervuoti šia tvarka:

– išsirinktą kambarį (pvz.: vienvietis kambarys – 5 Eurai/para) ar kelis, nurodant juos prioriteto tvarka (pvz.: vienvietis kambarys – 5 Eurai/para; vienvietis kambarys bloke – 4 Eurai/para; dvivietis kambarys – 3 Eurai/para);

– asmens, kuris nori gyventi vardą, pavardę; asmens dokumento kopiją; deklaruojamos gyvenamosios vietos adresą; asmeninį el. pašto adresą;

– el. laiške pateikti (prikabinti) skenuotą / fotografuotą pažymą apie studento statusą iš aukštosios mokyklos, kurioje studijuoja Lietuvoje (ši dalis būtina tik ne VDU studentams).

  • sulaukti atsakymo iš VDU el. paštu studentas@vdu.lt , kuriame bus nurodyta ar studentas gali apsigyventi prašomame kambaryje. Jei studentai gaus atsakymą, kad gali būti apgyvendinti – jiems bus nurodyta, kaip pasirašyti elektroninę apgyvendinimo sutartį ir įsikelti į bendrabutį.

SVARBU: kartu su informacija apie įsikėlimą, studentai gaus ir visą reikalingą informaciją apie apgyvendinimo sąlygas, susijas su COVID-19.

Daugiau informacijos teikia Studentų centras (Studentų reikalų departamentas)

Adresas: S. Daukanto g. 27-206, Kaunas

Telefonas: +370 37 75 11 75

El. paštas: studentas@vdu.lt