Nuo š. m. spalio 1 d. VDU studentams (išskyrus bendrabučio Nr. 10 gyventojus) nebus tvirtinamos rezervacijos Kauno bendrabučiuose

Informuojame, kad nuo š. m. spalio 1 d. iki 2025 m. vasario 16 d. (imtinai) nebus tvirtinamos rezervacijos Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentams, kurie nori įsikelti į VDU bendrabučius, esančius Kaune arba Akademijoje, Kauno r., išskyrus ištęstinių studijų studentus, kurie atvyksta trumpalaikiam apgyvendinimui konkrečiai į VDU bendrabutį Nr. 10 (Studentų g. 7, Akademija, Kauno r.). Studentams bus leidžiama tik keistis kambariais.

Vietas rezervuotis kituose VDU bendrabučiuose, esančiuose Kaune arba Akademijoje, Kauno r., galės išskirtinai tik VDU bendrabučio Nr. 10 gyventojai, kuriems šios rezervacijos bus tvirtinamos. Studentai, norėdami persikelti į laisvas VDU bendrabučiuose siūlomas vietas, turi jas rezervuoti per studentas.vdu.lt skiltį Bendrabučiai ir Apgyvendinimas studentų kambariuose, pasirinkę laisvą gyvenamąją vietą iš siūlomų vietų sąrašo. Gyvenamosios vietos keitimo sąlygos nurodytos čia.

Sprendimas priimtas dėl to, kad nuo š. m. gruodžio 31 d. renovacijai bus uždaromas VDU bendrabutis Nr. 10 (Studentų g. 7, Akademija, Kauno r.). Iki renovacijos pradžios visi bendrabučio gyventojai turi būti išsikėlę iš šio bendrabučio, o kituose VDU turimuose bendrabučiuose gyvenamųjų vietų skaičius – ribotas.

Neatsiradus laisvų vietų VDU bendrabučiuose, rekomenduojame kreiptis į Kauno kolegiją, Kauno technikos kolegiją ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją dėl jų bendrabučiuose siūlomų laisvų vietų VDU studentams.

Primename, kad kitų aukštųjų mokyklų (ne VDU) studentai į VDU bendrabučius nebus priimami iki pat 2024–2025 m. m. pabaigos.

Daugiau informacijos teikia:

• Studentų centras (Studentų reikalų departamentas)
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-111, Kaunas
  • Telefonas +370 37 75 11 75